बिना र रोहनको ‘क्या बबाल’ सार्वजनिकपोखरा

पोखराबाट संघर्ष गरिरहेका कलाकार रोहन नेपाली र टिकटकबाट आएकी बिना राउत अभिनित म्युजिक भिडियो ‘क्या बबाल’ सार्वजनिक गरिएको छ । मनि खालिङको प्रस्तुतिमा निर्माण भएको गीतलाई खालिङले नै लेखेका हुन् । स्वर भने सुभाष ढुङ्गानाको छ ।

चर्चित संगीतकार हरि लम्सालले संगीत भरेको उक्त गीतको संगीत संयोजन देवेन्द्र नेवाले गरेका छन् । भिडियोमा सरस्वती श्रेष्ठको शृङ्गार छ । सौरभ लामाले खिचेको भिडियो बन्दे प्रसादले सम्पादन गरेका हुन् । भिडियोमा कोरियोग्राफी तथा निर्देशन रामजी लामिछानेले गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
Logo
pokharaaaja.com is your news, entertainment, music fashion website. We provide you with the latest breaking news and videos straight from the entertainment industry .

हाम्रोबारे


सम्पादक/सञ्चालक:- पुनम भट्ट भट्टराई

प्रकाशक:- अशेष भट्टराई

प्रेस प्रतिनिधि:- आशिष भट्टराई

सम्पर्क नं. :- ९८५६०४८८९५

सूचना विभागमा दर्ता नं. : १४०३/०७५-७६

सामाजिक संजाल


©2022 Pokharaaaja