पोखराको एउटै वडामा १४ जनालाई कोरोना संक्रमणपोखरा

कास्की जिल्लाको पोखरा महानगरपालिकाको एउटै वडामा आज १४ जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । गण्डकी प्रदेशको स्वास्थ्य निर्देशनालयले दिएको जानकारी अनुसार पोखराको वडा न ४ मा १० जना महिला र ४ जना पुरुषमा संक्रमण देखिएको हो ।

सबै संक्रमितहरु कन्ट्याक ट्रेसिङमार्फत पहिचान भएको जनाइएको छ । पोखरास्थित क्षयरोग उपचार केन्द्र पोखरामा गरिएको परिक्षणबाट संक्रमण पुष्टि भएको निर्देशनालयका निर्देशक डा. विनोद विन्दु शर्माले जानकारी दिनुभएको छ । उहाँहरुलाई आइसोलेसनमा व्यवस्थापन गर्ने तयारी भइरहेको शर्माको भनाइ छ । योसँगै प्रदेशमा कोरोना संक्रमितहरुको संख्या १६ हजार ४३५ पुगेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्
Logo
pokharaaaja.com is your news, entertainment, music fashion website. We provide you with the latest breaking news and videos straight from the entertainment industry .

हाम्रोबारे


प्रकाशक/प्रेस प्रतिनिधि:- आशिष भट्टराई

सम्पादक/सञ्चालक:- पुनम भट्ट भट्टराई

रिपोर्टर:- आशिष रानाभाट

रिपोर्टर:- सामुयल श्रेष्ठ

सम्पर्क नं. :- ९८०५८५३४२०

सूचना विभागमा दर्ता नं. : १४०३/०७५-७६

सामाजिक संजाल


©2021 Pokharaaaja